Dostawa DPD Pickup GRATIS przy zamówieniu powyżej 50 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Uchwyty rowerowe na telefon

( ilość produktów: 10 )

Uchwyt na telefon - przydatny na każdej trasie!

Rowerowy uchwyt na smartfon to w dzisiejszych czasach coś oczywistego i niezbędnego dla każdego rowerzysty. Przydaje się w każdej sytuacji, każdych warunkach, na każdej trasie. Pozwala na bezpieczne sprawdzanie wyświetlanych danych na ekranie naszego telefonu, np. mapy i zaplanowanej trasy.

Pewny montaż i dobre, bezpieczne trzymanie telefonu to cechy obowiązkowe dla dobrego uchwytu. Warto zwrócić uwagę na trwałość i stabilność uchwytu oraz na możliwości dopasowania do telefonu. Dostępne w naszym sklepie akcesoria rowerowe spełniają te założenia.

Jaki uchwyt rowerowy na telefon wybrać?

Wybór odpowiedniego uchwytu rowerowego na telefon może być trudny, ponieważ istnieje wiele opcji do wyboru. Ważne jest, aby wybrać uchwyt, który będzie dobrze trzymał telefon i będzie stabilny podczas jazdy. Rozważając uchwyt montowany na kierownicy ważne jest, aby upewnić się, że uchwyt jest odpowiedni dla rozmiaru i modelu twojego telefonu. Pamiętaj, aby sprawdzić, czy uchwyt posiada odpowiednie zabezpieczenia utrzymujące telefon na swoim miejscu.

Spośród stosowanych rozwiązań możemy wyróżnić uchwyty, które łapią telefon za obudowę oraz takie, do których smartfona się wkłada. Te pierwsze, jak silikonowy uchwyt, pozwalają przede wszystkim na szybki i łatwy montaż. Ich ogromną zaletą jest uniwersalność ponieważ pasują do telefonów o różnych rozmiarach ekranów co pozwala oszczędzić czas na poszukiwania dedykowanego rozwiązania. Wadą takiego rozwiązania jest brak zabezpieczeń przed warunkami atmosferycznymi. Jeżeli nasz telefon nie posiada zabezpieczeń na zachlapania powinniśmy rozważyć inne rozwiązanie.

Z kolei użycie pokrowca lub sakwy daje pełną gwarancję bezpieczeństwa, zarówno przed upadkiem jak i przed deszczem. Telefon, dzięki zastosowaniu miękkich gąbek, jest porządnie amortyzowany na nierównościach w trakcie jazdy nawet w ciężkim terenie. Użyta specjalna przezroczysta folia pozwala w pełni korzystać ze smartfona, nie wpływając na jakość dotyku. Największą wadą uchwytu rowerowego na telefon w postaci pokrowca lub sakwy jest nieco dłuższy czas potrzebny na wyjęcie z niego naszego smartfona.

Jakie są zalety uchwytu na telefon do roweru?

Uchwyt rowerowy na telefon może być bardzo przydatny podczas jazdy na rowerze. Oto kilka zalet posiadania takiego uchwytu:

  • Możliwość korzystania z nawigacji GPS: Uchwyt rowerowy na telefon pozwala na korzystanie z aplikacji nawigacyjnych podczas jazdy na rowerze, co może być bardzo przydatne, szczególnie w nowych lub nieznanych okolicach.
  • Łatwy dostęp do telefonu: Uchwyt rowerowy na telefon pozwala na łatwy dostęp do telefonu podczas jazdy, co umożliwia korzystanie z aplikacji, odtwarzanie muzyki lub zmianę ustawień bez konieczności zatrzymywania się.
  • Zwiększona bezpieczeństwo: Uchwyt rowerowy na telefon pozwala na trzymanie telefonu w bezpiecznym miejscu podczas jazdy, co zmniejsza ryzyko wypadnięcia lub uszkodzenia telefonu podczas upadku.
  • Łatwość montażu: Wiele uchwytów rowerowych na telefon jest łatwych w montażu i można je zamontować na różne sposoby, takie jak na kierownicy, mostku lub ramie.
  • Różnorodność opcji: Istnieje wiele różnych uchwytów rowerowych na telefon, co pozwala na wybór odpowiedniego dla indywidualnych potrzeb i preferencji.
pixelpixelpixelpixel