Dostawa DPD Pickup GRATIS przy zamówieniu powyżej 50 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Reflektory i szperacze

( ilość produktów: 6 )

Szperacze LED to wielozadaniowe, mocne latarki ręczne, których skupiony i wąski strumień świetlny pozwala na widzenie nawet na kilkaset metrów. Charakteryzują się wygodnym uchwytem, dzięki któremu dobrze leżą w dłoni.

Jaka latarka z dużym zasięgiem?

W latarkach dalekosiężnych głównym parametrem obok mocy czy trybów pracy, jest zasięg skupionej wiązki światła. Latarki o dużym zasięgu są wykorzystywane głównie przez profesjonalistów takich jak specjalne  służby mundurowe czy firmy ochroniarskie. Mają za zadanie przeczesywać teren i pomagać skontrolować okolicę zapewniając oświetlenie dalekich zakątków terenu, budynku, hali.

Latarki o dużym zasięgu powinny posiadać specjalnie zaprojektowany odbłyśnik cechujący się niezwykle gładką i lustrzaną powierzchnią. Zastosowanie wysokiej mocy i silnego oraz bardzo skupionego strumień świetlnego generowanego przez nowoczesną diodę LED pozwala oświetlić cel oddalony o nawet kilkaset metrów. Co więcej, szperacze powinny charakteryzować się trwałymi użytymi do budowy materiałami, wysoką jakością wykonania i zapewniać dobry, stabilny chwyt dający pewność trzymania w trakcie akcji. Należy wziąć także pod uwagę, że nawet bardzo pojemny akumulator zastosowany w latarce tego typu, z racji na duże zapotrzebowanie na silne światło, może stosunkowo szybko się rozładować.

pixelpixelpixelpixel