Dostawa DPD Pickup GRATIS przy zamówieniu powyżej 50 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Latarki ręczne

( ilość produktów: 7 )

Latarka ręczna LED to wielozadaniowe i multifunkcyjne urządzenie, niezastąpione w przypadku awarii i zaniku prądu. Przyda się w trakcie zejścia do piwnicy czy podczas wieczornego wyjścia z psem na spacer. Charakteryzują się niedużą masą, wysoką jakością wykonania i mocnym strumieniem świetlnym.

Jaka latarka do domu?

Wbrew pozorom, każde gospodarstwo domowe powinno być wyposażone w co najmniej jedną latarkę uniwersalnego typu. Pomijając potrzeby doświetlania w trakcie jakichś napraw, robótek ręcznych bądź szukania czegoś głęboko w szafkach lub schodzenia do piwnicy, latarka okaże się niezbędna chociażby w sytuacjach awarii i zaniku prądu.

Najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem do domu będzie latarka ręczna o rozproszonym strumieniu świetlnym wyposażona w kilka trybów mocy świecenia. Ustawienie niższych wartości pozwoli działać latarce dłużej, a odbite od powierzchni światło nie będzie oślepiało. Natomiast w przypadku potrzeby oświetlania ogrodu lub działki, w trakcie obejścia, przyda się mocniejsze źródło światła o dalszym zasięgu.

W dobie dzisiejszej technologii, kiedy większość urządzeń zasilanych jest akumulatorkami, naturalnym rozwiązaniem jest również latarka akumulatorowa. Wygoda płynąca z możliwości ładowania urządzenia przez kabel USB, zamiast rozkręcania i wymieniania zużytych baterii jest istotna, warto jednak mimo wszystko zastanowić się nad dodatkową latarką na baterie aby zabezpieczyć się na sytuacje kryzysowe gdy zabraknie prądu.

Pamiętaj, najlepsza latarka to ta, którą masz przy sobie.

pixelpixelpixelpixel